fbpx
Зимові Карпати: Яремче, Говерла, Петрос!

Запрошуємо Вас в зимові Карпати! — Проведемо час в теплій компаніїї однодумців, піднімемось на саму високу вершину українських гір — Говерлу, за бажанням — і на Петрос, або покатаємось на лижах схилами  Буковелю, покупаємось в гарячих чанах, скуштуємо закарпатські страви, поспіваємо пісні біля комину!

День Перший

Наша подорож, як завжди, починається ще у поїзді – пісні під гітару, чаювання, знайомства! А зранку ми прибуваємо в Івано-Франківськ! Сідаємо у замовлений автобус і їдемо у Лазещину, в мальовниче селище Карпатського краю.

По дорозі просимо водія зупинитись біля Острова Кохання в самому Івано-Франківську –  тут на великому озері є острів, що формою нагадує серце. Це дуже романтичне місце, обов’язково фотографуємось!

Наступна наша зупинка — в любому всім місті Яремче! Тут ми смачно поїмо, погуляємо ярмаркою, прикупимо сувенірів, сирних коників чи ожинового вина! Дивимось звірят у місцевому зоопарку, милуємося потужним водоспадом, що спадає посеред річки Прут. Це один з самих повноводних водоспадів Карпат! Файно відпочивши сідаємо в автобус і їдемо далі.

В селі Лазещина нас чекає Гостинний Двір, будиночок із усіма зручностями, замовленний спеціально під нашу компанію. Тут є сауна, чани, а з вікон відкриваються краєвиди на Говерлу та Петрос. Відпочиваємо, вечеряємо, знайомимся, ніжимось у сауні.

 День Другий

Сьогодні ми піднімемось на саму високу вершину Українських Карпат – на Говерлу! Підйом на гору з точки старта в Казмєщику є доволі нескладним. Але треба мати з собою міцне взуття, теплий одяг, та бажано – трекінгові палиці. З вершини відкривається панорама, що тамує подих — майже всі горні хребти Українських, і навіть трохи Румунських Карпат у нас, як на долоні! Взимку, під пухнастими шапками снігу це видовище особливе захоплює! Підйом на гору і спуск назад займе весь день.

Надвечір нас чекає сауна, і смачна вечеря у готелі!!

День Третій

На третій день нашої подрожі кожен можна обрати програму відпочинку: 1) Відпочивати в затишному будиночку, пити теплий чай, споглядати природу у новому році. 2)Підкорити із Колесником Петрос — другу величну вершину Українських Карпат, з якої відкривається не менш захоплюючий краєвид!.. 3)Шанувальникам гірсколижного дозвілля можна з’їздити (12 км від готелю) у Буковель — і там проїхатись самими крутими схилами на лижах чи борді. Надвечір знову сауна чи чани і смачна вечеря!

p.s. В залежності від погодних і ситуаційних умов інструктор може на власний розсуд  змінювати програму туру.

Вартість туру 3200 грн. включає у себе:

  • проживання у готелі (2, 3, 4х-місні номера);
  • харчування (2 сніданки, 2 обіди — перекуси в горах);
  • організація, послуги досвідченного гіда-інструктора, КМС з гірського туризму;
  • групова аптечка;

Зимові Карпати: Яремче, Говерла, Петрос!Не входить у вартість туру:

  • проїзд Київ-Франківськ та Ясиня-Київ;
  • харчування в ресторані в Яремче, вечері в готелі;
  • сауна, чани;
  • переїзди до Лазещини і назад, під’їзди до старту пешохідних маршрутів;
  • проїзд на Буковель, скі-пас, тощо.

Кількість місць обмежана! Отоже, поспішайте записатись!

Щоб забронювати тур слід:

Фотографии из Похода, 2016