fbpx
Велопохід по Замкам Хмельниччини

Запрошуємо Вас у велопохід Замками Хмельниччини. Чарівна весна, зелені дерева, і дуже мальовничий маршрут! У нас всього три дні, але нас чекають 4 замки і водоспад! Ми будемо проїжджати від  50 до 70 км на день!! Так що цей похід ми кваліфікували як средній рівень складності.


Велопохід по Замкам Хмельниччини

День 1. Прибуваємо у Хмельницький на світанку.  П’ємо вранішню каву і їдемо подивитись центральний парк і пляжі на Південному Бузі. Довго не затримуючись, стартуємо до нашої першої  фортеці – Меджибіж!  Найдавнішу з тих що ми побачимо і найбільш цілу з усіх. Це замок-фортеця  з видатною історією, адже під цими стінами тричі були розгромлені  монголо-татарські  орди, її відвідували Богдан Хмельницький, Тарас Шевченко та Павло Скоропадський, а от тепер і ми відвідаємо, відпочинимо трохи  і доторкнемось до історії! Далі на нас чекає ще одне дослідження! Замок угорського князя Ракочі – замок зірка, бо він мав форму чотирикутної зорі. Нажаль від нього нам залишились лише покриті травою фундаменти та неймовірно гарні фото зверху. Тож тут робимо невеличкий привал, а можливо і скупаємось у річці. І завершить наш день Летичівський замок з пам’ятником Кармалюку та єдиною гарно збереженою. На нас чекає перепочинок у готелі і для бажаючих піша прогулянка містом!  В цей день ми проїдемо 60 км.

Велопохід по Замкам Хмельниччини

День 2.  Сподіваюсь перший день наситив нас враженнями, тож сьогодні ми трохи покрутимо педалі. Фортець і замків на цей день не передбачено, буде річка Вовк, буде обід біля озера в селі Радянському (таке ще є), буде станція Деражня та маленьке містечко Віньківці з невеличким власним Водоспадом та багато-багато мальовничих краєвидів Поділля – цієї української Тоскани. Проїдемо трохи більше 60 км і заночуємо в готелі.

Велопохід по Замкам Хмельниччини

День 3.  Це буде наш найдовший день, найдовший переїзд  (трохи менше 70 км), але ми вже «вкатаємось» на цей час, та й цікавинки цього дня не дадуть змогу відволікатися на втому:). Першою такою цікавинкою буде замок у селі Зіньківці. Скоріше залишки колись славного замку, що обороняв Поділля від монголо-татар.  Другою цікавинкою є Покровська церква-фортеця у Сутківцях, за деякими свідченнями тут був сам Джузеппе Бальзамо, він же граф Каліостро!!  А тепер побуваємо ї ми. Церква-фортеця реставрується, тож тут вже є на що подивитися ззовні, і сподіваюсь вже і зсередини! А ще тут був і окремий замок, від якого збереглася лише одна башта, теж досить цікавої форми. Отже відпочивши і надихнувшись історичними пам’ятками «летимо» у Хмельницький, де здаємо вели (хто брав у прокат), вечеряємо і вночі сідаємо на потяг до Києва!

ПОХІДНИЙ ПОБУТ ТА РОЗПОРЯДОК

  • велосипеди можна взяти на прокат в Хмельницьку чи везти з Києва, — свій велосипед, або той, що взяли в Києві на прокат (ми підкажемо де можно взяти на прокат поблизу вокзалу, підкажемо як його правильно спакувати у велочхол, допоможемо розмістити у вагоні);
  • у поході має місце взаємодопомога, — їдемо разом, чекаємо тих, хто відстає; допомагаємо на обід нарізати ковбаску та сир;)
  • інструктор може вносити зміни у маршрут, виходячи із конкретної ситуації та обставин;
  • слухатись інструктора у поході обов’язково;
  • розпиття алкогольних напоїв у поході дуже не бажане;
  • квтики на потяг купуються організатором за 45 діб у груповій касі, плацкарт. Якщо ви хочете їхати у купе – вам треба самостійно взяти квиточок.
  • на маршруті в Летичеві та Віньківцях  у нас буде ночівля в готелі із сніданком, двомісні номери;
  • приймаючи участь у поході ви погоджуєтесь із викладеними правилами та описом маршруту;

Вартість походу: 3200 грн. 

Вартість включає:

  • організація, логістика, розробка маршруту, консультації до і після походу;
  • послуги інструктора;
  • обіди на маршруті  (бутерброди, печиво);
  • проживання у готелях зі сніданком;
  • групова аптечка;

Вартість не включає:

  • квитки на поїзд;
  • прокат велосипедів (можно привезти свій, для цього треба мати велочохол);
  • вечері у кафе;

Щоб зареєструватись у похід необхідно: 

  • внести передплату за похід 1000 грн. (перевод на карту Приват Банку) – сумма не повертається (якщо ви відмовляєтесь від участі за місяць до походу, ми можемо перенести суму на інший похід).